Број на оглас: 3143668
Објавен на: 18.03.2019, 23:23
1 / 12

JEEP ZJ 5.2

По Договор
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
164 kw / 223 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherokee zj 1996 godina 5.2 V8 benzin so nov plinsku ured so full oprema. Restavriran i napraven komplet servis, smeneto se od potrosen materijal, akomulator, diskovi plocki, ulje vo menuvac, reduktor i vo diferencinali. Novi gumi Yokohama A/T, makara, led bar,...