Број на оглас: 3143647
Објавен на: 15.02.2019, 18:11
1 / 2

motokultivator imt 506 kultivator freza

330 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vo super sostojba,ima tri brzini i rikvec so freza i trkala.moze ds se vidi i proba.moze da se prati po kargo tel 071 713 346