Број на оглас: 3143558
Објавен на: 22.02.2019, 21:33
1 / 6

Samsung A5 2017... Top...

8.500 МКД Цената е фиксна 9.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Samsung A5 2017
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Telefonot e ekstra nema nikakva mana. Polnac original fast charger i slusalki. Kutija nemam...