Број на оглас: 3143172
Објавен на: 10.05.2019, 17:31
1 / 4

Audi A4 2.0 TDI 2012

16.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A4 facelift
Oprema : Led, Navigacija , Opticki parking senzori, 6 brzini manual, Elektronska rucna so auto hold, Brake Assist , Navigacija(mapi 2019) Site senzori za Avtomatizam (Svetla,brisaci, Jacina na svetla ...) Germansko licno doneseno so servisna kniska garancija proverka bilo kade. Smeneto bukvalno se so glanc novi gumi Toyo 225 50 17