Број на оглас: 3142572
Објавен на: 13.05.2020, 20:15
1 / 6

ФАСАДИ СТИРОПОР ФАСАДИ

По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Изработка на енергетски фасади од стиропор, во секакви бои, видови материјал, сите дебелини и завршен декоративен малтер!