Број на оглас: 3142436
Објавен на: 17.05.2019, 15:16
1 / 3

GOLF 5 1.9TDI SO NAVIGACIJA REGISTRIRAN DO 2020

4.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICEN ,FABRICKA NAVIGACIJA ,FUL OPREMA,KLIMA RABOTI... MOZE ZAMENA ZA TOURAN 1,9 TDI 90 KS.