Број на оглас: 3142239
Објавен на: 17.05.2019, 15:07
1 / 7

KYMKO SUPER 8 4T 50cc 2015GOD CH DOKUMENTI

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


KYMKO SUPER 8 50cc so pominati 4400km DONESENO OD CH BEZ CARINA ODJAVENO KAKO NOVO 070757597ACE