Број на оглас: 3141645
Објавен на: 23.05.2019, 21:51
1 / 6

Vikendica na ezero Kozjak

23.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
72 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
20 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ezero Kozjak

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vikendicata e do samiot asvalt, pod koj se naoga ezeroto Kozjak vo mesnosta vikana Tazeska Reka blizu seloto Belica. Ima dva sprata po dve sobi, struja, voda, kanalizacija povrzana na dvata sprata, kompletno namesteno WC. Za podetalno kontaktirajte me.