Број на оглас: 3141202
Објавен на: 14.02.2020, 16:40
1 / 1

prodavam seno balirano

90 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Аптеки, Фармација,Земјоделски

Вид на оглас: Се продава


prodavam seno vo bali,po 6.5 den od kilogram ili 90 den bala