Број на оглас: 3140706
Објавен на: 21.02.2020, 20:52
1 / 2

Nissan Primera Dellovi

5 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Primera 1.6 16v
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Nissan Primera Dellovi 1.6 16v 1998 -2001. Se sto vi treba