Број на оглас: 3140476
Објавен на: 05.04.2019, 11:39
1 / 4

opel astra

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodava se opel astra 1999 g dizel 1.7 vo odlicna sostojba pali vozi reg cela godina