Број на оглас: 3140474
Објавен на: 09.04.2019, 07:39

DELOVI ZA YUGO JUGO ZASTAVA 750

64 € Цената е фиксна
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1992
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informacii na tell
077 879 124