Број на оглас: 3139588
Објавен на: 20.02.2019, 15:12
1 / 2

Zimni kombelizoni

3.000 МКД Цената е фиксна
Tип на облека:
Останато
Големина:
XXL
Боја:
Црвена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat zimni kombelizoni(novi) so logo AUDI, vodootporni, polneti so fatelin, pogodni za sekakva rabota .
Velicini: M, L, XL, XXL, 3XL
Tel: 078-246-918 - Tose