Број на оглас: 3138783
Објавен на: 19.02.2019, 20:17
1 / 7

VW TOURAN 2004GODINA 2.0TDI 140KS

4.300 € 4.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW TOURAN 2004GODINA VO EKSTRA SOSTOJBA VOZILOTO E DONESENO OD GERMANIJA SO VOZENJE
FULL OPREMA
+TEMPOMAT
+VEBASTO