Број на оглас: 3138011
Објавен на: 12.01.2019, 18:43
1 / 3

HUAWEI HONOR 8 LITE ****ODLICNA SOSTOJBA****

5.999 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
HONOR 8 LITE
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HUAWEI
HONOR 8 LITE
ODLICNA SOSTOJBA
GODINA 2018
TELL 076 552 882
078-387-379