Број на оглас: 3137928
Објавен на: 28.02.2019, 19:55
1 / 4

Audi a4 ekstra sostojba

1.850 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od italija so realni kilometri , odlicna sostojba barajte me na ovoj broj 070 328 920 i znaci kolata maksimapno odrazuvana