Број на оглас: 3137888
Објавен на: 11.02.2019, 15:19
1 / 4

Ski cevli - Solomon - Nordica - Lange

30 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Salomon (crveni) racing cevli - flex 120 - broj 43
cena 60evra

Lange (beli) cevli - broj 37 - cena 45 evra