Број на оглас: 3137867
Објавен на: 12.01.2019, 15:57
1 / 2

GOLF 3 1.9 TD REGISTRIRAN... EVTINO..... 078-450-703

950 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO MN DOBRA SOSTOJBA
MOTOR 1.9 TD ODLICEN
REGISTRIRAN DO 8. 2019 GODINA
DVE NOVI GUMI
ALU BANDASI I DRR...
SITNI KAROSERISKI ZABELESKI...
EVTINO.....

TEL 078-450-703
076 552 882