Број на оглас: 3137847
Објавен на: 19.04.2021, 21:23
1 / 2

Polnac za laptop HP 18.5v (( ORGINAL))

1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polnac za laptop HP 18.5v 3.5A, polnacot e orginal i e zacuvan bez nikakov problem koristen na svoj licen laptop .