Број на оглас: 3137844
Објавен на: 17.01.2019, 10:41
1 / 12

BMW 525d f10 2013god fabrika

23.500 € 25.000 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw 525d f10 2013god
Perfektna sostojba bez mana
Full oprema
Navigacija
Koza bez grepka
Kobra menuvac
Maksimalno socuvano
Poveke info na telefon.