Број на оглас: 3137837
Објавен на: 26.03.2019, 02:49
1 / 2

Pearl DEMON Direct Drive Pedal - P3000D

12.000 МКД Цената не е фиксна 12.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Pearl direct drive pedala vo super sostojba koristena 4 meseci.Pedalata si doagja so Pearl kufer za nea.biterot e na 60%.pozdrav