Број на оглас: 3137823
Објавен на: 15.07.2019, 07:14
1 / 1

SE PRODAVA ORGINAL BOMBINA ZA CITROEN

2.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke informaci javete se na 070/261-330