Број на оглас: 3137790
Објавен на: 17.03.2019, 15:04
1 / 5

IMT533

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba,moze da se vidi i proba vo sekoe vreme