Број на оглас: 3137783
Објавен на: 22.02.2019, 07:15
1 / 4

Traktor IMT 539 1994 GODINA

4.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo top sostojba dosega ne otvaran