Број на оглас: 3137783
Објавен на: 21.04.2019, 08:03
1 / 5

Traktor IMT 539 1994 GODINA

3.899 € Цената е фиксна 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo top sostojba dosega ne otvaran 071504666