Број на оглас: 3137742
Објавен на: 20.02.2019, 17:13
1 / 3

Sava gumi (zimski)

3.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Sava 195/50/r15 82h polovni zimski gumi 4 komada
Informacii na 070717714
Informacii na 070717714
Informacii na 070717714