Број на оглас: 3137447
Објавен на: 17.01.2019, 09:57
1 / 10

FORD C.MAX TITANIUM 20TDCI 140KS AUTOMATIK DSG

По Договор
Марка:
Ford
Модел:
C-Max
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD C.MAX 20DTCI 103KW 140KS TITANIUM AUTOMATIK DSG MENJAC PRIUZVEDEN 11MES 2012 FUL OPREMA DONESEN OD CH CARINET NA MK TABLI KOMPLET SERVISURAN SO CELOSNA ISTORIJA SERVISNA KNISKA 070757597ACE