Број на оглас: 3137430
Објавен на: 17.01.2019, 19:09
1 / 1

P10 Lite

8.800 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P10 Lite
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam HUAWEI P10 Lite vo odlicna sostojba,full pakuvanje so garancija do Septemvri 2019.
Mozna e zamena so moja doplata