Број на оглас: 3137427
Објавен на: 13.01.2019, 17:20
1 / 2

Huawei Y6 Full Pack

6.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
y6 4g
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e zemen na 5.01.2018 . Priklucen e nekolku meseci . Nema mana.

 cellular shop GV (претпријатие)