Број на оглас: 3137426
Објавен на: 16.03.2019, 11:00
1 / 2

SAMSUNG J3 2016

7.400 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
j6 black
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


samsung galaxy j3 2016 \,se naogame centa gostivar

 cellular shop GV (претпријатие)