Број на оглас: 3137291
Објавен на: 26.05.2019, 16:23
1 / 1

Барам Стан / Kërkoj Banes

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
100 m²
Греење:
Нема
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара Можна е замена


Барам стан 80-100 м2, плаќам кеш ... или замена за мал стан во Центар со моја доплата... Понудете на 070 577 - 008

Kërkoj Banes 80-100 m2 Paguj kesh.... ose ndrim me banes t vogël n qendër edhe pare
Oferta në numrin : 070 577 - 008