Број на оглас: 3137210
Објавен на: 11.01.2019, 17:42
1 / 3

Sedmoset / garnitura /седмосет / гарнитура

550 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sedmoset poradi preselba kupen pred 1 godina vo odlicna sostojba.Потврден огласувач
 ГБЦ Комуникации (претпријатие)