Број на оглас: 3137169
Објавен на: 11.01.2019, 16:52
1 / 2

BMW X1

17.000 €
Марка:
BMW
Модел:
X 1
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo top sostojba X-LINE 4x4 so originalni kilometri I servisna kniska uvezeno od avstrija bez ni edna grebnatinka...BEZ ZAMENA