Број на оглас: 3137100
Објавен на: 02.04.2020, 16:58
1 / 11

SE PRODAVA NOV STAN

45.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
69 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2005
Година на реновирање:
2005
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ul.v.s.bato.bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan ima dve sobi po 4.4×3.1edna soba so kuhina 5.4×4 hodnik 5×1.4 balkona 2 po 1.4×3.1 podrum od 5m2 može zamena