Број на оглас: 3137089
Објавен на: 25.03.2019, 17:28
1 / 8

Mercedes a 170 cdi 2003god,klima..moze zamena..

2.450 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes a170 cdi
God 2002-3
Full oprema
Klima
Abs
Seevo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Dobri gumi
Registrirano
Servisiran
Auto plac cile
Moze zamena