Број на оглас: 3137058
Објавен на: 17.01.2019, 17:23
1 / 8

Fiat seicento 900cc ekstra (polo,punto,corsa,arosa,lupo)

1.500 €
Марка:
Fiat
Модел:
Seicento
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
29 kw / 39 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


fiat seicento 900cc (osnoven model) so 4 novi gumi m+s , so 83.000km orginal , servisirano celosno , . registrirano do maj 2019 , so CD radio , so senon svetla kolata e kako nova vo odlicna sostojba .bez zameni.