Број на оглас: 3136643
Објавен на: 17.01.2019, 18:15
1 / 3

Alcatel One

1.500 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
One
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mobilniot e odlicno socuvan bez nikakva mana ...sleduva bez polnac...