Број на оглас: 3136636
Објавен на: 23.04.2019, 09:24
1 / 1

PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA OPEL VEKTRA A 93 G

1 €
Марка:
Opel
Модел:
VEKTRA A
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za OPEL VEKTRA A 93 godina.Ima motor,menjac,hauba,krila,alanser,se sto vi treba do najsitno strafce.DElovite se za benzin i za dizel KONTAKT BROJ 075 544 406