Број на оглас: 3136619
Објавен на: 15.03.2019, 13:09
1 / 7

Ford Focus 1.8Tdci 85kw/115ks. 2003 godina..

1.000 € Цената не е фиксна 1.100 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.8Tdci 85kw/115ks. 2003 godina.. Kolata e so ful oprema i e napraven celosen servis,so realni 260.000Km,nov akumulator,zimski Michelin gumi,registrirana na Bg tabli do mesec April so platen danok,so napraven tehnicki pregled do mesec Dekemvri 2019 godina..Kolata e koska nema da tropne pali vozi e moze proverka kade sakate..Na E-mail ne odgovarame samo na mobilen tel...CENATA E EXTRA...
Telefon za kontakt:075-309-451...
Telefon za kontakt:075-309-451...