Број на оглас: 3136579
Објавен на: 14.08.2019, 10:41
1 / 1

Biser obetki 150 den parce

150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Бисер накит / Обетки

Вид на оглас: Се продава


Biser obetki 150 den parce
Ohrid
071 855 800
prakam po kargo