Број на оглас: 3136547
Објавен на: 13.01.2019, 12:31
1 / 8

КРУШЕВО- 12, 13,14,15 и 16.01 слободен апартман во Крушево

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
17 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Нов, греење со клима. Види слики.