Број на оглас: 3136539
Објавен на: 18.02.2019, 16:07
1 / 5

Opel astra 1.6 16v

2.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra
Klima
Servo
Abs
Dva para aluminski bandasi edni so 4 novi zimski gumi
Reg do maj 2019
povke inf na br :
075 264 043
075 264 043
075 264 043
⏫⏫⏫
📞📞📞📱