Број на оглас: 3136499
Објавен на: 17.01.2019, 12:07
1 / 2

Samsung SyncMaster 931BF 19”

2.000 МКД Цената не е фиксна 2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung SyncMaster 931BF 19”
https://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-931bf-black/