Број на оглас: 3136494
Објавен на: 17.01.2019, 19:29
1 / 4

Нови Делта чевли превртена кожа бр. 42

50 €
Tип на обувки:
Чизми
Големина:
42
Боја:
Кафена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови зимски чевли Делта што ги носи американската војска. Чевлите се превртена кожа. Подетални инфо на 070 308 850 и 075 567 958