Број на оглас: 3136357
Објавен на: 12.01.2019, 16:29
1 / 5

Melnica za kafe Italijanska

5.000 МКД 5.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Melnicata e super