Број на оглас: 3136335
Објавен на: 17.01.2019, 13:16
1 / 8

Golf 4 1.6/ 16V na Delovi 2001(078-344-965)

13 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motorot e na kolata moze da se proba Stefan 078-344-965 77kw 105ks