Број на оглас: 3136313
Објавен на: 28.05.2019, 12:48
1 / 4

Glaven cilindar za kocnici za galloper

2.000 МКД
Марка:
Hyundai
Модел:
Galloper
Tип на делови:
Систем за сопирање /Кочници

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam glaven cilindar za kocnici asika nov kupen po greska 078-469-500 samo na ovoj broj