Број на оглас: 3136080
Објавен на: 23.04.2019, 08:30

SE IZDAVA STAN NAMESTEN

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
1 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stanot e kopletno namesten so parno grenje i se naoga pozadi hotel balkan vo centar