Број на оглас: 3136053
Објавен на: 16.01.2019, 18:46
1 / 7

Scott Aspect 970 model 2019

26.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Scott Aspect 970.
Model 2019.
Novi ne vozeni.
Golemina XL i M
Trkala 29-ka