Број на оглас: 3136002
Објавен на: 05.03.2019, 21:45
1 / 7

BMW 330D FACELIFT DISEL EXTRA

1.900 €
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw redizajn model od 2005 extra socuvano pali vozi na bg tablici euro3
klimatronik
nafta
kontakt tel 079248948 mozi i zamena za traktor ferguson imt 539