Број на оглас: 3135959
Објавен на: 18.01.2019, 20:57
1 / 4

Dvo stubna dizalica

750 € 850 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Dizalica 3 tona